Kviečiame pritarti Tarptautinės konferencijos ,,Ką daryti, kad vaikų skęstų mažiau?“ rezoliucijai

Lietuvos Respublikos Seime, Kovo 11-osios Akto salėje, vyko tarptautinė konferencija „Ką daryti, kad vaikų skęstų mažiau?” Konferencijoje Lietuvos ir užsienio specialistai aiškinosi, kokių efektyvių prevencinių priemonių reikia imtis, siekiant sumažinti vaikų skęstamumą Lietuvoje.

Užsienio specialistai iš Norvegijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, pabrėžė, kad viena iš priemonių vaikų skęstamumui mažinti yra vaikų mokymo plaukti programų vykdymas.

Tarptautinėje konferencijoje buvo apibendrinti LR nutarimu Nr. 1094 patvirtintos ir 2008–2015 m. vykdytos Vaikų mokymo plaukti bendrojo ugdymo mokyklose programos rezultatai, dalintasi patirtimi.

Visas pasaulis supranta vaikų mokymo plaukti svarbą. UNESCO šių metų lapkritį papildė Sporto, kūno kultūros ir fizinio aktyvumo chartiją straipsniu, kad gebėjimas plaukti yra gyvybiškai svarbus kiekvienam asmeniui.

 

Apibendrindami konferencijos medžiagą ir siekdami vaikų mokymo plaukti ir saugaus elgesio vandenyje programos tolimesnio vystymo, kviečiame pritarti Tarptautinės konferencijos ,,Ką daryti, kad vaikų skęstų mažiau?“ rezoliucijai, ją rasite čia.


Autorius:Lietuvos plaukimo federacija
Adresatas:Lietuvos Respublikos Seimas
Kategorija:Švietimas
Geo-taikytinumas:Lietuva
Sukurta:2015-12-28

Pasirašyti galite čia:

Pvz.: V.Pavardenis
Nebus skelbiamas viešai
Saugos kodas
pakartokite paveikslėlyje matomą saugos kodą