Kad kompozitoriaus TOMO DOBROVOLSKIO NUŽUDYMO BYLA būtų nagrinėjama NEATIDĖLIOTINAI

Artėja šv.Kalėdų šventės, bet kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio našlaičiams vaikams jos bus labai liūdnos. Kalėdinis džiaugsmas bus aptemdytas ne tik Tomo šeimai, draugams, jo  muzikos mylėtojams, teisingumu tikintiems piliečiams.

Neužilgo bus metai, kai Tomas buvo žvėriškai nužudytas: užspardytas ir gavęs mirtiną dūrį skėčiu. Nes, anot vieno iš įtariamųjų “pasitaikė ne laiku ir ne vietoje”. Praėjo metai, o žudikai neįvardinti, įtariamieji vaikšto laisvi, byla įstrigo nepasiekusi teismo.  

Jei tau rūpi, kad triumfuotų teisingumo, o ne žudikų skėtis - pasirašyk, reikalaudamas kad kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio nužudymo byla būtų nagrinėjama neatidėliotinai

ENGLISH TRANSLATION: Xmas is coming, but this would be very sad Xmas for Tomas Dobrovolskis family, his friends, his music fans and all citizens that believe in justice. One year ago Tomas was brutally killed: kicked to death and being fatally stabbed by umbrella. Because, to quote one of suspects" he turned out in a wrong place at a wrong time". One year has passed and the killers are not named, suspects walk free, case has never arrived to court. If you care about justice umbrella being more powerful than that of killers – sign the petition so the case of Tomas Dobrovolskis murder would reach the court in the shortest delay.

Gruodžio 23 d. 19 val. planuojame akciją prie Psichbario – ATEIK su skėčiu ir žvakute. Sausio 6 d. bus Tomo atminimo koncertas Lofte.  ATEIK ir ten.


Autorius:Agne Martikoniene
Kategorija:Žmogaus teisės
Geo-taikytinumas:Lietuva
Sukurta:2015-12-10

Pasirašyti galite čia:

Pvz.: V.Pavardenis
Nebus skelbiamas viešai
Saugos kodas
pakartokite paveikslėlyje matomą saugos kodą